Liga rosyjska - 1. kolejka Premier League: FK Chimki - CSKA Moskwa 0-2 (0-2)

8 sierpnia na Arena Khimki w Khimki odbyło się starcie 1. kolejki rosyjskiej Premier League pomiędzy drużynami Chimki i CSKA. Mecz zakończył się zwycięstwem CSKA 2-0. Pojedynek obejrzało 4 948 widzów.

1. kolejka Rosja - Premier League
2020-08-08 15:00 | Stadion: Arena Khimki | Widzów: 4948 | Arbiter: V. Bezborodov
A. Dżagojew 45'

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników CSKA w 18. minucie spotkania, gdy Konstantin Kuchaev strzelił pierwszego gola.

Drużyna Chimki ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka gości, zdobywając kolejną bramkę. W 45. minucie wynik ustalił Alan Dżagojew. Asystę zanotował Konstantin Kuchaev.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Drugą połowę drużyna Chimki rozpoczęła w zmienionym składzie, za Arshaka Koryana wszedł Kamran Aliev. W 54. minucie Alan Dżagojew został zmieniony przez Arnóra Sigurdssona.

Vadim Karpov
46′ Arshak Koryan
Kirił Nababkin
Artem Polyarus
Georgi Szczennikow
Kirill Bozhenov
Alan Dżagojew  45′ 54′
67′ Ilya Kukharchuk
Arnór Sigurdsson54′
46′ Kamran Aliev
Nayair Tiknizyan64′
67′ Mohamed Konaté
Adolfo Julián Gaich84′

Ilya Shkurin

Sędzia nie pokazał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Zespół Chimki w drugiej połowie wymienił dwóch graczy. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.