Liga rosyjska - 1. kolejka FNL: FK Dinamo Briańsk - FK Orenburg 0-1 (0-0)

W starciu 1. kolejki rosyjskiej FNL, które rozegrane zostało 1 sierpnia, zespół Dinama Briańsk przegrał z Orenburgiem 0-1 (0-0). Mecz na Stadionie Dinamo w Briańsku obejrzało 973 widzów.

J. Fameyeh 59'

Piłkarze obu drużyn potrzebowali dużo czasu, by się rozruszać. Senna atmosfera panowała przez większą część pierwszej połowy. Nikt nie mógł się spodziewać, że prawdziwe emocje jeszcze nadejdą. Dopiero w drugim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. W 20. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Michaiła Siwakowa z Orenburga, a w 23. minucie Vladislava Drogunova z drużyny przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Drugą połowę drużyna Dinama Briańsk rozpoczęła w zmienionym składzie, za Vladislava Drogunova, Pavela Baranova weszli Artemi Ukomskiy, Yuri Pershin. W 48. minucie kartkę dostał Joel Fameyeh z Orenburga.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Orenburga w 59. minucie spotkania, gdy Joel Fameyeh strzelił pierwszego gola. W 68. minucie Valeri Sorokin zastąpił Andreya Pazina.

Na 13 minut przed zakończeniem spotkania sędzia pokazał kartkę Savelemu Kozlovowi, zawodnikowi Orenburga. W 82. minucie w zespole Orenburga doszło do zmiany. Aleksey Skvortsov wszedł za Joela Fameyeha. Niestety w 87. minucie meczu Andrey Klimovich bramkarz Orenburga z powodu kontuzji musiał opuścić boisko. Trenerowi nie zostało nic innego, jak na jego miejsce między słupkami postawić Aleksandra Rudenkę - rezerwowego bramkarza jedenastki.

W tej samej minucie w zespole Dinama Briańsk doszło do zmiany. Aleksandr Dzhumaev wszedł za Nikolaya Maraeva. W doliczonym czasie gry arbiter ukarał kartką Grigoriego Chirkina, piłkarza gospodarzy.

Vitali Shakhov
68′ Valeri Sorokin
Michaił Siwakow20′
Maksim Vasiljev
Sergey Terekhov
46′ Pavel Baranov
Timur Ayupov
90′ Grigori Chirkin
Kirill Kaplenko
23′ 46′ Vladislav Drogunov
Artem Kulishev
87′ Nikolay Maraev
Evgeni Bolotov
87′ Aleksandr Dzhumaev
Aleksey Skvortsov82′
68′ Andrey Pazin

Dmitri Pikatov

Maksim Pikatov

Artur Valikaev

46′ Yuri Pershin

Aleksey Shebanov

46′ Artemi Ukomskiy

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Orenburga w pierwszej połowie, a w drugiej dwie. Piłkarze drużyny przeciwnej otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, w drugiej także jedną.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast zespół Orenburga w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników.