Krylja Sowietow Samara - CSKA Moskwa 0-1 (0-0). Liga rosyjska - 17. kolejka Premier League

W spotkaniu 17. kolejki rosyjskiej Premier League, które rozegrane zostało 4 grudnia, jedenastka Krylja Sowietow przegrała z CSKA 0-1 (0-0). Mecz na Solidarnost Arena w Samarze obejrzało 5 918 widzów.

17. kolejka Rosja - Premier League
2021-12-04 12:00 | Stadion: Solidarnost Arena | Widzów: 5918 | Arbiter: Vladimir Moskalev
Krylja Sowietow Samara
CSKA Moskwa
0
1
E. Bohinen 75'

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 50 meczów drużyna CSKA wygrała 29 razy i zanotowała 11 porażek oraz 10 remisów.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę jedenastka CSKA rozpoczęła w zmienionym składzie, za Ilzata Akhmetova wszedł Alan Dżagojew. W 60. minucie kartką został ukarany Maksim Muchin, zawodnik gości.

W 67. minucie za Maksima Glushenkova wszedł Ivan Sergeev. W tej samej minucie trener Krylja Sowietow postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Dmitri Tsypchenko, a murawę opuścił Vladislav Sarveli. A trener CSKA wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Emila Bohinena. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Maksim Muchin. Posunięcie trenera było słuszne. Emila Bohinena zdobył zwycięską bramkę w 75. minucie spotkania.

W tej samej minucie w drużynie CSKA doszło do zmiany. Konstantin Kuchaev wszedł za Baktiyora Zainutdinova.

W tej samej minucie jedynego gola meczu strzelił Emil Bohinen dla zespołu CSKA. Sytuację bramkową stworzył Chidera Ejuke.

W 83. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Nikitę Czernowa z Krylja Sowietow, a w 88. minucie Chiderę Ejuke z drużyny przeciwnej.

Kirił Nababkin
83′ Nikita Czernow
Jaka Bijol
Glenn Bijl
Ivan Oblyakov
79′ Roman Ezhov
Igor Diwiejew
Danil Prutsev
Baktiyor Zainutdinov75′
78′ Dmytro Ivanisenya
Ilzat Akhmetov46′
86′ Anton Zinkovskiy
Maksim Muchin60′ 71′
67′ Vladislav Sarveli
Chidera Ejuke88′ 90′
67′ Maksim Glushenkov
Kristijan Bistrović
86′ Danil Lipovoy
Emil Bohinen71′  75′
79′ Sergey Pinyaev
Alan Dżagojew46′
Danila Smirnov
Konstantin Kuchaev75′
Maksim Vityugov
Fedor Chalov
78′ Denis Yakuba

67′ Ivan Sergeev

67′ Dmitri Tsypchenko

Drużyna CSKA zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Piłkarze gospodarzy dostali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka Krylja Sowietow w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił czterech graczy.