30. kolejka 1. division: Łucz Energia Władywostok - FK Chertanovo Moskva 0-0

7 kwietnia na Stadionie Dinamo we Władywostoku odbył się mecz 30. kolejki rosyjskiej 1. division pomiędzy drużynami Łucz Władywostoku i FK Chertanovo. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 1 900 widzów.

30. kolejka Rosja - FNL
2019-04-07 07:00 | Stadion: Stadion Dinamo | Widzów: 1900 | Arbiter: E. Kukulyak
Łucz Energia Władywostok
FK Chertanovo Moskva
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Łucz Władywostoku wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Piłkarze obu drużyn potrzebowali dużo czasu, by się rozruszać. Senna atmosfera panowała przez większą część pierwszej połowy. Nikt nie mógł się spodziewać, że prawdziwe emocje jeszcze nadejdą. Dopiero w trzecim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Trener Łucz Władywostoku wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Ivana Khleborodova. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 13 razy i ma na koncie trzy strzelone gole. Murawę musiał opuścić Dmitriy Kalugin.

W 60. minucie za Davida Dzakhova wszedł Maksim Mashnev. W 64. minucie arbiter ukarał kartką Ilyę Viznovicha, zawodnika Łucz Władywostoku.

Niedługo później trener FK Chertanovo postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 82. minucie na plac gry wszedł Dmitri Molchanov, a murawę opuścił Nikolay Prudnikov. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Łucz Władywostok: Ruslanowi Gordience w 85. i Nailowi Zamalievowi w 89. minucie.

Aleksandr Soldatenkov
60′ David Dzakhov
Roman Ezhov
33′ Dmitri Kalugin
Yuri Gorshkov
Sergey Ponomarenko
Kirill Kolesnichenko86′
89′ Nail Zamaliev
Danil Prutsev
69′ Andrey Chasovskikh
Maksim Vityugov89′
85′ Ruslan Gordienko
Nikolay Prudnikov82′
64′ 79′ Ilya Viznovich
Vladislav Sarveli
Georgiy Tkachev
Bogdan Kuzmenko
Ilya Postukhov
Aleksandr Mikhaylov89′
79′ Setrak Akopyan
Leonid Gerchikov86′
Nikita Belunov
Daniil Tyumentsev
Vladislav Kabantsov
Dmitri Molchanov82′
69′ Anton Krotov

60′ Maksim Mashnev

33′ Ivan Khleborodov

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

Jedenastka Łucz Władywostoku zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Sędzia nie ukarał piłkarzy gości żadną kartką, natomiast zawodnikom Łucz Władywostoku przyznał trzy żółte.

Zespół gospodarzy dokonał czterech zmian.

Natomiast drużyna FK Chertanovo w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.