Reklama

Reklama

Złoty But. Robert Lewandowski zapytany o swoją przyszłość

Robert Lewandowski odebrał we wtorek nagrodę "Złotego Buta", którą wywalczył w poprzednim sezonie, zdobywając w poprzednim sezonie Bundesligi 41 bramek. Podczas ceremonii Polak został zapytany o to, czy zobaczymy go jeszcze poza Bundesligą.

Snajper w poprzednim sezonie pobił rekord wszech czasów Gerda Muellera w liczbie bramek w pojedynczym sezonie Bundesligi. Odbierając "Złotego Buta" nie krył poruszenia i podkreślał, że to trofem wiele dla niego znaczy.

Polak zadedykował nagrodę zmarłemu niedawno, legendarnemu napastnikowi Bayernu Monachium i reprezentacji Niemiec oraz swojej żonie, Annie. - Myślałem, że ta liczba jest poza moim zasięgiem - powiedział, nawiązując do strzelonych w ubiegłym sezonie na niemieckich boiskach goli.

Robert Lewandowski zapytany o transfer

Pod koniec ceremonii Lewandowski został zapytany, czy będziemy nadal oglądać go w barwach ekipy ze stolicy Bawarii, czy wyobraża sobie transfer. - Mam kontrakt z Bayernem i chcę wiele z tym klubem osiągnąć. Z tym trenerem, sztabem, zawodnikami wciąż możemy sporo wygrać, również w tym sezonie - odpowiedział, a za wypowiedź tę nagrodzony został gromkimi brawami.

Reklama

TCReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje