Reklama

Reklama

Zdjęcie "Lewego" robi furorę! Wywołał "burzę" wśród kibiców

Robert Lewandowski, który cieszy się wraz z najbliższymi zasłużonym wypoczynkiem w Turcji, opublikował w mediach społecznościowych wakacyjne zdjęcie. Wywołał nim... istną burzę komentarzy fanów futbolu, którzy proszę go, by dołączył do ich ulubionych klubów.

Po rozegraniu ostatniego meczu w sezonie Robert Lewandowski - jeszcze jako piłkarz Bayernu Monachium - wybrał się na urlop. Wraz z żoną, córkami oraz siostrą Mileną obrał kierunek na Turcję, gdzie zażywa relaksu w luksusowym kurorcie.

Zobacz również: W takich luksusach wypoczywają Lewandowscy. "To nie obiekt na każdą kieszeń"

Robert Lewandowski w swoich mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z wakacji informując, że cieszy się "letnim stanem umysłu". W Turcji ma czas, by porozmyślać o swojej przyszłości i ewentualnym transferze od FC Barcelona.

Reklama

Robert Lewandowski na wakacjach! Kibice namawiają go na transfer

W komentarzach pod swoim postem otrzymał mnóstwo "podpowiedzi"! Kibice rozpętali w komentarzach prawdziwą "burzę" prosząc "Lewego" o przenosiny do ich ukochanych drużyn. We wpisach pojawiły się między innymi nazwy Chelsea, Manchesteru City i Barcelony.

To właśnie "Duma Katalonii" najusilniej walczy o Polaka, który - mimo zakusów ze strony Chelsea i PSG - miał już zdecydować, że przyszłym sezonie chce występować na Camp Nou. By do tego doszło, zielone światło na przeprowadzenie transakcji musi wyrazić Bayern Monachium, który szuka możliwego następcy naszego reprezentanta.

Reklama

Reklama

Reklama