Reklama

Reklama

Wyjątkowe artystyczne dzieło z Lewandowskim. Pochwaliła się nim Barcelona

Malowanie piaskiem to jedna z bardziej efektownych form artystycznych. Specjalizujący się w niej James Sun wykonał takowe dzieło, by upamiętnić przejście Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony. Efekt jest przepiękny, a w mediach społecznościowych pochwalił się nim sam klub.

Barcelona chętnie podzieliła się z kibicami efektem pracy Suna, specjalisty w temacie malowania piaskiem. Nagranie pokazuje proces twórczy i jest to jeden z tych filmów działających nieco hipnotyzująco. "Pan numer 9" - w taki sposób Blaugrana podpisała dzieło artysty.

Artystyczne dzieło na cześć Lewandowskiego

Wideo od samego początku zaczęło cieszyć się sporym zainteresowaniem, generując ponad 70 tysięcy wyświetleń w krótkim czasie od udostępnienia. Praca otrzymała sporo pochwał od kibiców, którym spodobała się takowa forma uhonorowania Polaka.

Reklama

Do Lewandowskiego dołączy kolejna gwiazda? Wymowne słowa Bernardo Silvy

Lewandowski ma już za sobą debiut przed katalońską publiką. W meczu o Puchar Gampera zdobył gola i zaliczył dwie asysty, mając swój wydatny udział w zwycięstwie 6-0 z UNAM Pumas. W sobotę 13 sierpnia, równo o godzinie 21, pierwszy mecz o punkty - Barca zagra u siebie z Rayo Vallecano w meczu inaugurującym sezon La Liga.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL