Reklama

Reklama

Tak Robert Lewandowski zareagował na plotki łączące Haalanda z Bayernem

Prezydent Bayernu Monachium Herbert Hainer ujawnił, jak Robert Lewandowski zareagował na plotki łączące Erlinga Haalanda z mistrzami Niemiec. Polski napastnik jest spokojny o swoją pozycję w klubie.

Robert Lewandowski bije kolejne rekordy strzeleckie, ale futbol uwielbia zmiany. Niemieccy dziennikarze już ostrzą sobie zęby na kolejny potencjalny hit transferowy, łącząc Erlinga Haalanda z Bayernem Monachium.

W tamtejszych mediach pojawiła się informacja, jakoby Norweg miał być pierwszą opcją do zastąpienia "Lewego", jeśli ten nie dogada się z Bayernem w sprawie nowego kontraktu. Obecny wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Erling Haaland zastąpi Roberta Lewandowskiego w Bayernie?

Temat w Niemczech urósł do takiej rangi, że głos w tej sprawie zabrał prezydent Bawarczyków, Herbert Hainer.

- Spotkałem Lewandowskiego tydzień temu i nie zauważyłem, by się tym przejmował - odpowiedział w rozmowie z dziennikarzem Maximilianem Kochem.

Hainer dodał też, że polski napastnik jest świadomy swojej wartości.

- Lewandowski wie, jak bardzo go cenimy. Jest najlepszym napastnikiem na świecie - powiedział Hainer.

Obaj napastnicy imponują w tym sezonie formą strzelecką. Lewandowski zdobył dotychczas 13 bramek w 10 spotkaniach Bayernu, natomiast Haaland zdobył 11 bramek w 8 meczach Borussii Dortmund. W klasyfikacji strzelców Bundesligi obaj plasują się na czele z siedmioma bramkami.

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje