Reklama

Reklama

Steffen Freund: Robert Lewandowski nie ma słabych punktów

Piłkarski świat nie ustaje w zachwytach nad Robertem Lewandowskim. Były reprezentant Niemiec, Steffen Freund jest zdania, że Polak to aktualnie najlepszy napastnik świata. - Nie ma słabych punktów - ocenił.

"Lewy" w jedenastu meczach Bayernu Monachium w obecnym sezonie strzelił już piętnaście goli. Strzelecki instynkt naszego rodaka nie wygasa, a peany pod jego adresem głoszą największe tuzy piłki, między innymi - Kevin de Bruyne, który przyznał niedawno, że to naszemu rodakowi należy się "Złota Piłka".

Sebastian Staszewski, Radosław Majewski i Sławomir Peszko o polskiej Ekstraklasie - Oglądaj teraz!

Robert Lewandowski bez słabych punktów

Do grona entuzjastów gry napastnika dołączył Steffen Freund - były gracz m.in. Borussii Dortmund, mający na koncie ponad dwadzieścia występów w reprezentacji Niemiec. - To aktualnie najlepszy snajper na świecie. Nie ma słabych punktów. Jak długo będzie w stanie utrzymać się na tym fenomenalnym poziomie? W Bayernie jest to możliwe dłużej, niż gdziekolwiek indziej - zauważył ekspert w rozmowie z UEFA.

- To zespół, który nieustannie przebywa na połowie rywala. To ułatwia zadanie napastnikom. Oczywiście, wiele zależy od tego, czy nie będą przytrafiać mu się kontuzje, ale doskonale wiemy, jak potrafi dbać o swoje ciało - dodał.

TC

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Reklama