Reklama

Reklama

Romelu Lukaku: Robert Lewandowski jest najlepszym piłkarzem na świecie

Napastnik Interu Mediolan Romelu Lukaku został poproszony o wskazanie najlepszego obecnie piłkarza na świecie. Belgijski snajper wyróżnił Roberta Lewandowskiego.

Lukaku we wtorkowe popołudnie postanowił wejść w interakcje w swoich mediach społecznościowych i odpowiedzieć na kilkanaście pytań internautów i redakcji sportowych. 

Brytyjski portal "Sportbible" zagaił napastnika Interu, kto jego zdaniem jest najlepszym obecnie piłkarzem na świecie. Na jego odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Lukaku oznaczył w odpowiedzi profil Roberta Lewandowskiego.

- Lewandowski - odpowiedział - Kocham jego etykę pracy i jego grę. Prawdziwy profesjonalista - napisał Lukaku na temat napastnika Bayernu Monachium.

Reklama

W ostatnim czasie nie tylko Lukaku docenia poziom, na jaki wzniósł się Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski, król strzelców Bundesligi, Ligi Mistrzów i Pucharu Niemiec, został wybrany najlepszym zawodnikiem sezonu przez UEFA, a FIFA ogłosiła go Piłkarzem Roku.

Co ciekawe Lewandowski i Lukaku nigdy nie mierzyli się jeszcze ze sobą w bezpośrednim starciu. W tym sezonie także do niego nie dojdzie, po tym jak Inter Mediolan przedwcześnie odpadł z rozgrywek Ligi Mistrzów.

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama