Reklama

Reklama

Robert Lewandowski wyróżniony w Brazylii, wygrał w Trofeu Masa Redonda

​Robert Lewandowski w swojej "gablocie" ma wiele nagród indywidualnych. Takiego wyróżnienia jeszcze nie otrzymał. Polaka doceniono w Ameryce Południowej, gdzie wygrał plebiscyt "piłkarskich Oscarów Brazylii", jak mówi się o Trofeu Mesa Redonda.

Robert Lewandowski w swojej "gablocie" ma wiele nagród indywidualnych. Takiego wyróżnienia jeszcze nie otrzymał. Polaka doceniono w Ameryce Południowej, gdzie wygrał plebiscyt "piłkarskich Oscarów Brazylii", jak mówi się o Trofeu Mesa Redonda.

Niedawno zdobyty Złoty But, być może za niedługo otrzymana Złota Piłka. Robert Lewandowski jest doceniany przez piłkarskie władze, dziennikarzy i ekspertów. Rzadko jednak dzieje się to poza Europą.

Trofeu Masa Redonda. Robert Lewandowski otrzyma statuetkę z rąk Paulo Sergio

Jak ustalił Piotr Koźmiński z "WP Sportowe Fakty" polskiego napastnika wyróżniono w Brazylii. Wręczane tam od 18 lat Trofeu Mesa Redondo padnie łupem "Lewego". Za wręczenie statuetki w ręce Lewandowskiego ma odpowiadać Paulo Sergio.

Reklama

Wybór tego byłego piłkarza jest nieprzypadkowy. Brazylijczyk grał dla Bayernu Monachium i zdobył z tą ekipą Ligę Mistrzów w 2001 roku. Teraz został wyznaczony do wręczenia nagrody w imieniu twórców plebiscytu, gazety "Gazeta Esportiva".

MR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy