Reklama

Reklama

Robert Lewandowski wspiera akcję charytatywną. Chce pomóc dzieciom

Polski piłkarz kolejny raz włączył się do pomocy w ramach akcji charytatywnej. Tym razem Robert Lewandowski wesprze zorganizowane przez UNICEF "Prezenty bez Pudła najlepiej prezentują się w użyciu". Teraz sam motywuje do aktywnego wsparcia dzieci.

Robert Lewandowski znany jest z uczestnictwa w wielu kampaniach społecznych. Tym razem gwiazdor reprezentacji Polski i Bayernu Monachium zaangażował się w kampanię na rzecz najmłodszych.

Akcję "Prezenty bez Pudła najlepiej prezentują się w użyciu" zorganizował UNICEF. W jego ramach mieszkańcy obszarów dotkniętych ubóstwem, konfliktami zbrojnymi i klęskami żywiołowymi otrzymają niezbędne produkty. Wszystko to za sprawą darczyńców, którzy poprzez swoje wpłaty, zobowiązują organizację do dostarczenia wybranych przez siebie artykułów najbardziej potrzebującym dzieciom i ich rodzinom.

Reklama

Sportowcy pomogą dzieciom

W dodatku część produktów UNICEF kupuje w krajach, do których mają być dostarczone, aby ograniczyć koszty transportu i dać pracę lokalnej społeczności.

"Wielu najmłodszych na świecie potrzebuje naszej pomocy. Takim dzieciom pomoc niesie UNICEF. Zdecydowałem się wesprzeć program UNICEF Polska "Prezenty bez Pudła", bo wierzę, że razem możemy poruszyć serca Polaków oraz nieść pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie" - powiedział Robert Lewandowski.

Do akcji jako ambasadorzy włączyli się również między innymi Agnieszka Radwańska oraz Robert Korzeniowski.

A

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL