Reklama

Reklama

Robert Lewandowski szaleje z rodziną i przyjaciółmi w Dubaju. Luksusowo!

Robert Lewandowski przerwę w treningach wykorzystuje na odpoczynek w gronie rodziny i przyjaciół. On, żona Anna, córki oraz bliskie im osoby polecieli prywatnym samolotem na wczasy do Dubaju. Podczas wypoczynku nie brakuje luksusów. Cała ekipa wybrała się w rejs jachtem. Zdjęcia już obiegły sieć.

Kilka dni temu Robert Lewandowski zabrał żonę oraz najbliższych i prywatnym samolotem poleciał do Dubaju. Tam był jednym z gości honorowych na gali Globe Soccer Awards, gdzie odebrał nagrody dla Piłkarza Roku Kibiców w głosowaniu użytkowników Tiktoka oraz dla strzelca gola roku.

Reklama

CZYTAJ TAKŻEROBERT LEWANDOWSKI NA "SZCZYCIE ŚWIATA". POLAK ZOSTAŁ "TWARZĄ" DUBAJU

Po ceremonii, a następnie wizycie na Expo 2020, sportowiec i jego ekipa zostali w Dubaju, gdzie planują spędzić sylwestra i Nowy Rok. Jednak zanim to, zafundowali sobie luksusowe atrakcje.

Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach w Dubaju

Anna i Robert wraz z dziećmi i przyjaciółmi wybrali się na rejs jachtem. A fotografiami chętnie podzielili się w sieci. Oboje zapozowali z młodszą z córek, Laurą.

Nie zabrakło też atrakcji ze starszą dziewczynką. Klara razem z rodzicami odbyła przejażdżkę skuterem wodnym. To również zostało uwiecznione i wrzucone do internetu.

Nie zabrakło również romantycznej fotki Anny i Roberta. Na zdjęciu widzimy wtulonych w siebie małżonków na pokładzie jachtu.

Internauci zachwycają się ujęciami i w ogóle Lewandowskimi. "Każde Wasze zdjęcie ma to 'coś'. Uwielbiam Waszą rodzinę', "Przepiękny widok", "Piękne zdjęcie", "Pięknie" - piszą w komentarzach.

WIELKIE LEGENDY POSTAWIŁY NA "LEWEGO"! CO ZA TRIUMF!
ANNA LEWANDOWSKA "PĘKŁA" I WYJAWIŁA GORZKĄ PRAWDĘ. NIEPOKOJĄCE SŁOWA
KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje