Reklama

Reklama

Robert Lewandowski "stworzył" koszulkę FC Barcelona z własnym nazwiskiem

Opadają emocje po oficjalnej prezentacji Roberta Lewandowskiego w FC Barcelona. Media społecznościowe katalońskiego klubu wciąż są pełne wzmianek i akcentów związanych z "Lewym". W jednym z najnowszych nagrań Polak prezentowany jest podczas... "tworzenia" koszulki z własnym nazwiskiem!

W pierwszy piątek sierpnia, Robert Lewandowski w obecności wielotysięcznej publiczności na Camp Nou zaprezentowany został jako nowy nabytek Barcelony. Sprawą żyły media w Polsce, Hiszpanii i na całym świecie.

Robert Lewandowski zaprezentowany w FC Barcelona

Gdy opadły już wielkie emocje, przejście Lewandowskiego wciąż pozostawało głównym pozytywnym sygnałem zmian na lepsze w "Dumie Katalonii". Podkreślał to między innymi prezydent Joan Laporta.

Reklama

Czytaj także: Wszystkie numery Roberta Lewandowskiego. "Nie dostanę 9-tki, to nie gram"

Dzień po prezentacji w mediach społecznościowych 'Blaugrany" pojawiło się nagranie, prezentujące "Lewego" trzymającego koszulkę FC Barcelony pod specjalną maszyną i pieczętującego trykot własnym nazwiskiem.

Oprócz pochlebnych komentarzy i wyrazów zadowolenia kibiców Barcelony w związku z sprowadzeniem Lewandowskiego, pojawiły się też głosy prześmiewcze. Najczęściej dotyczyły wciąż niepewnej sytuacji "Barcy".

"Kiedy klub jest tak spłukany, że zawodnicy sami muszą przygotowywać produkty do klubowego sklepu" - napisał jeden z internautów. Kilku innych wtórowało mu żartami o podobnym wydźwięku.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL