Reklama

Reklama

Robert Lewandowski porównany do słynnego aktora. Tak go oceniły niemieckie media

W minioną niedzielę Bayern Monachium pokonał Herthę Berlin 4:1 w meczu 20. kolejki Bundesligi. Robert Lewandowski nie zdołał w tym spotkaniu wpisać się na listę strzelców. Niemieckie media surowo oceniły polskiego snajpera.


Robert Lewandowski w miniony weekend nie poprawił swojego dorobku strzeleckiego. W wyjazdowym meczu z Herthą Berlin miał kilka dogodnych okazji, ale żadnej z nich nie wykorzystał. Główne role odgrywali inni zawodnicy, a Bayern bez problemów rozbił rywali 4:1.

Robert Lewandowski meczu z Herthą nie może zaliczyć do udanych

Jak niemieckie media oceniły postawę "Lewego"? Dziennik "Sueddeutsche Zeitung" nie wystawił mu oceny. Dziennikarze pokusili się za to o zaskakujące porównanie. Polskiego snajpera zestawili ze znanym aktorem.

- Absorbował uwagę rywali samą obecnością. Mogło się wydawać, że George Clooney (albo ktoś jeszcze fajniejszy) pojawił się w Berlinie i wszyscy chcieli być obok niego. Polak tworzył sytuacje, ale tym razem nie znalazł drogi do siatki - czytamy.

Lewandowski został surowo oceniony przez niemieckie media

Reklama

Lewandowski surowo został oceniony przez "Abendzeitung Munchen". Otrzymał "czwórkę" w skali, gdzie "1" to klasa światowa, a "6" oznacza występ poniżej krytyki. - "Lewy" dwa razy spudłował w dogodnych sytuacjach. Najlepszy piłkarz świata FIFA nie miał szczęścia. Takie dni zdarzają się i jemu. To jego pierwszy raz bez gola w 2022 roku - podkreślają.


CZYTAJ TAKŻE: MAGICZNY MOMENT ROBERTA LEWANDOWSKIEGO. JEST NAGRODA!

Identyczną notę polski snajper otrzymał od dziennika "Bild". "Czwórkę" zgarnął też od "TZ". - Tylko jedna gwiazda zawiodła. Lewanodwski miał kilka okazji, ale nie strzelił gola. Jego nastrój pogarszał się z każdą minutą - podsumowano.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy