Reklama

Reklama

Robert Lewandowski odrzucił wielki plan! Boi się jednej rzeczy

Jak donosi kataloński "Sport", PSG wciąż marzy o zakontraktowaniu Roberta Lewandowskiego. Ten jednak odrzuca zakusy paryżan, ponieważ obawia się niemiłej "powtórki z rozrywki". Ma też poważne plany dotyczące Hiszpanii, wybiegające poza samą grę w barwach FC Barcelona.

FC Barcelona z całych sił walczy o pozyskanie Roberta Lewandowskiego"Duma Katalonii" złożyła już Bayernowi Monachium trzy oferty za Polaka, lecz każda z nich została odrzucona.

Reklama

Kataloński "Sport" poinformował, że działaniom "Barcy" cały czas przyglądają się włodarze PSG, a Nasser Al-Khelaifi wciąż marzy o tym, że na Parc des Princes Robert Lewandowski będzie występował u boku Kyliana Mbappe.

Robert Lewandowski odrzuca "plan B". Liczy się tylko FC Barcelona

Hiszpanie podkreślają jednak, że nasz reprezentant odrzuca taki "plan B" i myśli tylko o Barcelonie. Boi się, że w Paryżu przeżyłby taki sam scenariusz jak w ekipie Bayernie Monachium - dołączyłby do ligi, którą jego drużyna wygra bez większych emocji. Tymczasem na Półwyspie Iberyjskim czeka na niego emocjonujące Hiszpanie.

Dodatkowo Robert Lewandowski ma być zafascynowany Hiszpanią, jej kulturą oraz jedzeniem i rozważać osiedlenie się tym w kraju po zakończeniu kariery piłkarskiej.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL