Reklama

Reklama

Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu? Taka suma wchodzi w grę

Bayern Monachium jest przygotowany na odejście Roberta Lewandowskiego. Bawarski klub wycenił polskiego napastnika. Pieniądze uzyskane za „Lewego” mają zostać przeznaczone na jego następcę.

Kontrakt Roberta Lewandowskiego z Bayernem obowiązuje do końca przyszłego sezonu. Bawarczycy chcieliby przedłużyć umowę z polskim napastnikiem, ale biorą pod uwagę każdy scenariusz. Przygotowują się również na ewentualne odejście "Lewego" już tego lata.

To oznaczałoby transfer gotówkowy. "Sport Bild" poinformował, że Bayern wycenił Lewandowskiego na 60 milionów euro.

Jeśli Bayern dostanie taką sumę, według dziennikarzy "Sport Bilda", pozwoli Lewandowskiemu odejść. Pieniądze, które klub dostanie za polskiego napastnika, zostaną przeznaczone na jego następcę.

Reklama

Erling Haaland może być następcą Roberta Lewandowskiego w Bayernie

Tym ma zostać Erling Haaland. Za napastnika Borussii Dortmund trzeba będzie zapłacić 75 milionów euro. Większość tej sumy ma pochodzić ze sprzedaży Lewandowskiego, jeśli w ogóle dojdzie do jego odejścia z Bayernu.

Problemem może być jednak pensja Norwega. "Sport Bild" informuje, że trzeba będzie zapłacić mu więcej niż 24 miliony euro rocznie, które zarabia "Lewy". Dlatego drugą, tańszą opcją ma być Adam Hlożek ze Sparty Praga.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy