Reklama

Reklama

Robert Lewandowski odebrał nagrodę dla króla strzelców Bundesligi. Już siódmą

Robert Lewandowski po raz siódmy w karierze odebrał nagrodę dla króla strzelców Bundesligi. W tym sezonie zdobył 35. ligowych bramek. Po meczu podszedł do kibiców Bayernu, bijąc brawo i dziękując za wspólne lata w klubie.

Tuż po meczu z Wolfsburgiem Robert Lewandowski odebrał nagrodę dla króla strzelców tego sezonu Bundesligi. Dla Polaka było to już siódme takie wyróżnienie w karierze.

Zanim jeszcze "Lewy" odebrał nagrodę, w emocjonalny sposób podszedł pod trybunę kibiców z Monachium, co ciężko odebrać inaczej jak pożegnanie z fanami Bayernu. Przed meczem dyrektor sportowy Hasan Salihamidzić przyznał, że Lewandowski poinformował władze klubu, że nie przedłuży kontraktu i pragnie odejść z Bawarii.

Lewandowski podszedł sam do kibiców, bijąc im brawo i poklepując się po herbie na koszulce. Na twarzy Polaka przez chwilę pojawił się grymas, jakby z trudem powstrzymywał się od wzruszenia i ledwo zapanował nad emocjami.

Reklama

Robert Lewandowski siódmy raz królem strzelców Bundesligi

Chwilę później Lewandowski odebrał siódmą w karierze nagrodę dla króla strzelców Bundesligi. Polski napastnik zdobył w tym sezonie ligowym 35. bramek, a we wszystkich rozgrywkach - 50. Potrzebował do tego zaledwie 46 występów.

Snajper z Warszawy od 10 lat co roku jest królem lub wicekrólem strzelców Bundesligi. Najlepszy strzelecko wynik osiągnął w zeszłym sezonie, strzelając 41. bramek, co jest rekordem pod względem pojedynczego sezonu w Bundeslidze.

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy