Reklama

Reklama

Robert Lewandowski "numerem dwa" w wyścigu po Złotą Piłkę

Serwis "Goal.com" wskazał aktualnych faworytów do zdobycia Złotej Piłki dla najlepszego piłkarza świata. Robert Lewandowski znalazł się na drugiej pozycji.

Przypomnijmy: w 2020 roku "France Football" nie przyznał nagrody, co spotkało się z bardzo negatywnymi reakcjami. Powszechnie uważano bowiem, że nagroda powinna przypaść w udziale "Lewemu". Wydaje się, że w kolejnej edycji wciąż ma na nią duże szanse, choć - według "Goal.com" - nie największe.

Faworytem dziennikarzy jest bowiem Lionel Messi. Argentyńczyk, który od 1 lipca formalnie jest... bezrobotny (wygasła jego umowa z FC Barceloną, a warunków nowej wciąż nie udało się wynegocjować) błyszczy aktualnie podczas Copa America. Lewandowski zadowolić musi się w zestawieniu drugim miejscem.

Reklama


Co ciekawe, zdaniem ekspertów szybkie pożegnanie Polski z Euro 2020 nie zaszkodzi "Lewemu" w walce o miejsce na szczycie rankingu. Ponieważ z turniejem szybko pożegnało się wiele gwiazd (m.in. Cristiano Ronaldo, Kylian Mbappe), bój o prymat rozstrzygnie się przede wszystkim na płaszczyźnie klubowej.

TC

Komentujemy każdy mecz Euro na żywo - Posłuchaj naszych relacji!

Strefa Euro - zaprasza Paulina Czarnota-Bojarska i goście - Oglądaj!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama