Reklama

Reklama

Robert Lewandowski musiał to przyznać. "Wspaniałe uczucie"

Snajper FC Barcelony Robert Lewandowski wyznał, co jego zdaniem było szczególnie cenne podczas piątkowej prezentacji na Camp Nou.

 Robert Lewandowski cieszył się swoją wyjątkową prezentacją na Camp Nou w pełni, bo obecna na wydarzeniu mogła być również jego rodzina. O tym, że najbliżsi Lewandowskiego licznie wspierali go w Katalonii w tym specjalnym dniu pisaliśmy tutaj: Dodatkowe wsparcie dla Lewandowskiego. 

Reklama

- Będąc w takim miejscu czujesz wsparcie rodziny, wiesz, że jest obok ciebie - to jest wspaniała rzecz. Przeżywasz to wszystko nie sam, ale oni wszyscy przeżywają to z tobą. Pewnie nawet czasem jeszcze bardziej. Dzielić się tym wszystkim z rodziną to też wspaniałe uczucie - podkreślał polski snajper po prezentacji. 

Ukłon Lewandowskiego w stronę pracowników Barcelony

"Lewy" chwalił też pracowników katalońskiego klubu za to, jakiego wsparcia udzielają jego bliskim, gdy on musi koncentrować się na sprawach sportowych. - Widać tę otwartość na inne osoby, wśród ludzi, które tu pracują i to jest fajne. Ja będę miał dzięki temu czystą głowę przy pierwszych meczach, wiedząc, że wszystko będzie załatwione tak, jak trzeba - zaznaczył. 

Czytaj także: Anna Lewandowska dumna z męża!

Napastnik Barcelony nie ukrywał, że tak wyjątkowe chwile w towarzystwie najbliższych smakują jeszcze lepiej: - Będąc na tej murawie, mając te wiele tysięcy kibiców oraz rodzinę blisko to człowiek czuł, że nie jest sam. Można to wszystko dzielić z najbliższymi, a to jest ważne. 

Reklama

Reklama

Reklama