Reklama

Reklama

Robert Lewandowski może trafić do angielskiego giganta

Jeszcze nie umilkły echa Złotej Piłki, a Robert Lewandowski znów jest w centrum uwagi, tym razem z innych powodów. Coraz głośniej mówi się o możliwym transferze snajpera Bayernu Monachium i kapitana reprezentacji Polski.

Lewandowski związany jest kontraktem z Bayernem do 2023 roku. Czy zdecyduje się na zmianę barw klubowych rok wcześniej? W środę hiszpański "As" poinformował, że "Lewy" chce latem opuścić Bayern. Zdaniem dziennikarzy z Półwyspu Iberyjskiego, Polak marzy, by w końcu doszedł do skutku jego wymarzony niegdyś transfer do Realu Madryt.

Lewandowski w Chelsea?

Nowy dzień przynosi nowe rewelacje dotyczące przyszłości 33-letniego Lewandowskiego. Tym razem ma chodzić o ewentualną przeprowadzkę piłkarza na Stamford Bridge, gdzie swoje mecze rozgrywa ekipa lidera Premier League i triumfatora Ligi Mistrzów, londyńskiej Chelsea.

Reklama

Ian McGarry z podcastu "Transfer Window" poinformował, że Lewandowski miał być po raz kolejny zaoferowany Chelsea. Agent Polaka, Pini Zahavi, miał kontaktować się z dyrektorką Chelsea, Mariną Granovskaią, w kwestii ewentualnej przeprowadzki polskiego snajpera do klubu Premier League.

Jak dodał McGarry, Chelsea może być skłonna oddać Bayernowi Timo Wernera w ramach ewentualnej wymiany.

Niemiecki napastnik nie może odnaleźć dawnej formy w drużynie "The Blues". Trener Thomas Tuchel może zezwolić mu na powrót do ojczyzny.

Zasady plebiscytu As Sportu 2021 możesz przeczytać w tym miejscu

By przejść do głosowania - kliknij w tym miejscu!

WS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama