Reklama

Reklama

Robert Lewandowski jako wzorowy tata. Snajper Bayernu ulepił z córką bałwana

Skoro świat zasypał śnieg, trzeba to odpowiednio wykorzystać. Z takiego założenia wyszedł najprawdopodobniej Robert Lewandowski, który ulepił wraz z córką Klarą bałwana. Wszystko udokumentowała w mediach społecznościowych Anna Lewandowska.

Lewandowscy nie mają oporów, by w kontrolowany sposób dzielić się z fanami swoim prywatnym życiem.

W weekend Anna Lewandowska pochwaliła się nagraniem, na którym tańczy wraz z mężem w rytm utworu Whitney Houston "I have nothing" (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ - kliknij).

Tym razem w mediach społecznościowych żony kapitana polskiej kadry odkrywamy, jak Robert Lewandowski spełnia się w roli wzorowego taty.

Reklama

Na Instagramie - w formie Instastories - Lewandowska opublikowała zdjęcie snajpera Bayernu, lepiącego bałwana z córką Klarą.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Klara to starsza córka państwa Lewandowskich, która 4 maja skończy cztery lata. Jej młodsza siostra Laura urodziła się 6 maja ubiegłego roku.

TB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy