Reklama

Reklama

Robert Lewandowski. Czy Polak marzy o FC Barcelona? W Hiszpanii i Anglii trwa debata o "Lewym"!

​- Robert Lewandowski na liście życzeń europejskich wielkich firm! - ogłasza w swoim podcaście "Good Morning Futbol" dziennik "El Mundo Deportivo". Hiszpańskie i brytyjskie media zgodnie twierdzą, że polski snajper mógłby opuścić Bayern Monachium tego lata.

Hiszpanie powołują się właśnie na doniesienia "Daily Mail", która to gazeta zaryzykowała twierdzenie, że Lewandowski chciałby się przenieść do FC Barcelona. Podobno Lewandowski miałby się też znajdować na liście transferowych życzeń Paris Saint-Germain. 

Zdaniem "El Mundo Deportivo", operacja "Lewandowski w Barcelonie" byłaby jednak mocno skomplikowana. Hiszpański dziennikarz zwraca uwagę, że sytuacja finansowa Barcelony jest teraz mocno napięta i może to być przeszkodą w przeprowadzeniu tak wymagającej finansowo operacji.

"A przecież polski napastnik jest jednym z najdroższych dostępnych na rynku" - wskazuje dziennikarz. Podkreśla, że suma, jaką trzeba byłoby wysupłać na Polaka obejmuje nie tylko kwotę wykupu z Bayernu Monachium, ale również jego pensję, która musiałby przecież skusić "Lewego" do przenosin akurat do "Dumy Katalonii".  

Reklama

Zgodnie z medialnymi doniesieniami, poważnie transfer Lewandowskiego rozważa też szykująca letnie zbrojenia Chelsea Londyn. 

JK


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL