Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. ​Paulo Sousa pogratulował "Lewemu" najnowszego sukcesu. "Jesteś wyjątkowy i niepowtarzalny"

Robert Lewandowski wraz z Bayernem Monachium sięgnął po klubowe mistrzostwo świata. Sukcesu pogratułował mu Paulo Sousa - selekcjoner reprezentacji Polski.

Portugalczyk, który posadę trenera reprezentacji Polski objął w styczniu, od początku podkreślał, że zależy mu na ułożeniu sobie dobrych relacji z kapitanem kadry narodowej. To właśnie z Robertem Lewandowskim spotkał sie, jeszcze zanim przyleciał do Warszawy. Teraz pogratulował polskiemu snajperowi najnowszego sukcesu.

Reklama

"Rok 2020 był Twój. Wygrałeś wszystko. Jesteś wyjątkowym i niepowtarzalnym piłkarzem. Reprezentujesz dumę narodu polskiego i jesteś inspiracją dla milionów ludzi. Ciesz się ta chwilą, bo naprawdę na nią zasługujesz" - napisał Sousa na Twitterze, dodając do wpisu zdjęcie Roberta Lewandowskiego ze zdobytymi trofeami.

Robert Lewandowski! Najlepszy piłkarz świata 2020 roku zdobył z Bayernem Monachium szóste trofeum na przestrzeni roku. W dodatku Polak został wybrany MVP turnieju Klubowych Mistrzostw Świata. W rozgrywanym w Katarze finale "Bawarczycy" skromnie 1-0 pokonali meksykańską drużynę Tigres UANL.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama