Reklama

Reklama

Przełomowe wieści dla Lewandowskiego! Pilne doniesienia z Hiszpanii

Kluczową wiadomość w sprawie Roberta Lewandowskiego przekazał Gerard Romero! Jak poinformował, Polak zostanie w piątek zaprezentowany na Camp Nou jako piłkarz FC Barcelona w koszulce z numerem "9".

To przełomowa wiadomość, bowiem w letnich sparingach FC Barcelona Robert Lewandowski występował w trykocie z dwunastką na plecach. W tym czasie cały czas toczyły się dyskusje dotyczące jego docelowego numeru.

Prezentacja Roberta Lewandowskiego na Camp Nou. Polak ma zagrać z "9" w FC Barcelona

Pragnieniem Polaka było otrzymanie "9" z którą występował w Bayernie Monachium i reprezentacji Polski i wokół której budował swój wizerunek, tworząc markę RL9.

Reklama

Wieści o nowym numerze Polaka przekazał światu Gerard Romero, znany hiszpański streamer, który w ostatnim czasie robi w sieci wielką furorę. Stał się jedną z najlepiej poinformowanych osób jeśli chodzi o doniesienia transferowe Barcelony. Zajmował się między innymi sagą dotyczącą Roberta Lewandowskiego.

Problem był jeden - "9" w Barcelonie należała do Memphisa Depay'a. Jak widać został on już jednak rozwiązany. Przyszłość Holendra na Camp Nou stoi zresztą pod znakiem zapytania. Niewykluczone, że jeszcze latem odejdzie on z FC Barcelona.

Początek prezentacji Roberta Lewandowskiego o godzinie o godzinie 12.30. Relacja na żywo w Interii.

Reklama

Reklama

Reklama