Reklama

Reklama

Przełom ws. transferu "Lewego?! Bayern dokonał wyceny

Jak informują niemieckie media, w Bayernie Monachium zaczynają coraz częściej godzić się ze świadomością, że trzeba będzie rozstać się z Robertem Lewandowskim. Zdaniem "Sky Sports" w klubie ustalono już, od jakiej kwoty chcieliby rozpocząć negocjacje.

Polscy kibice są już przyzwyczajeni do kolejnych wiadomości dotyczących transferu Roberta Lewandowskiego. Po początkowym szoku, związanym z jasną deklaracją samego piłkarza, że nie wyobraża sobie odejścia z Bayernu, przyszły kolejne dni przeciągania liny pomiędzy klubem z Monachium a najbardziej zainteresowanym kontrahentem, czyli FC Barcelona.

"Duma Katalonii" już jakiś czas temu zagięła parol na Polaka, ale jej możliwości finansowe są ograniczone i raczej nie może pozwolić sobie na wydawanie setek milionów. Do tej pory przysyłała oferty opiewające na 30-35 milionów euro, a to zdecydowanie za mało dla Bayernu. 

Reklama

Przełom w sprawie transferu Roberta Lewandowskiego?

Czytaj także: W Bayernie widzą korzyści z odejścia "Lewego"?

To jednak nie koniec negocjacji, a zdaniem eksperta od Bundesligi Marca Behrenbecka, Bayern chciałby zacząć rozmowy od kwoty 60 milionów euro, która jednak jego zdaniem nie jest ostateczna i jak mówił w "Sky Sports", kluby najprawdopodobniej spotkają się w okolicach 50 milionów.

Czy to oznacza przełom w sprawie transferu Polaka? Z jednej strony tak, bo Bayern wyraźnie zaczyna zdawać sobie sprawę, że zatrzymanie Lewandowskiego może być bardzo trudne. Z drugiej jednak FC Barcelona jest w finansowym kryzysie i nie ma pewności, że z tej okazji będzie mogła skorzystać.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL