Reklama

Reklama

Prezes Barcelony wprost o transferze "Lewego"! Rozbudził nadzieje fanów

Joan Laporta - prezes FC Barcelona - zabrał głos w sprawie transferu Roberta Lewandowskiego! Jak przyznał, sprawa nie jest łatwa ze względu na problemy finansowe klubu, lecz działacze "Dumy Katalonii" pracują nad sprowadzeniem Polaka.

Najbliższe tygodnie będą kluczowe dla przyszłości Roberta Lewandowskiego. O Polaka walczy wiele czołowych klubów Europy. Jak poinformował Fabrizio Romano, zainteresowanie "Lewym" od dłuższego czasu wyrażają działacze Chelsea oraz PSG, lecz stanowisko snajpera Bayernu Monachium jest jasne. Nasz reprezentant chce trafić do FC Barcelona.

Robert Lewandowski przyznał już wprost, że nie zamierza przedłużać kontraktu, który łączy go z Bayernem Monachium do 2023 roku. Czy jednak Polak dostanie zgodę na odejście z ekipy mistrza Niemiec już latem?

Reklama

Zobacz także: Robert Lewandowski: Podjąłem decyzję, nie przedłużę kontraktu

Prezes FC Barcelona o transferze Roberta Lewandowskiego: To nie jest łatwe

Na temat możliwego transferu Roberta Lewandowskiego wypowiedział się prezes FC Barcelona - Joan Laporta.

- Transfer Roberta Lewandowskiego? To nie jest łatwe. Pamiętajcie, że nasza sytuacja finansowa była trudna. Pozwólcie Jordiemu Cruyffowi (dyrektorowi technicznemu Barcelony - przyp. red.) i Mateu Alemany'emu (dyrektorowi sportowemu - przyp. red.) pracować.

Po chwili prezes "Blaugrany" uderzył jednak w dużo bardziej optymistyczne tony. Jak przyznał, przed dokonaniem transakcji zarząd musi "przeorganizować klub pod względem finansowym.

- Myślę, że to osiągniemy i będziemy w stanie stawić czoła operacjom, które rozważamy - przyznał na antenie Catalunya Radio, rozpalając nadzieję w sercach fanów "Barcy"

Robert Lewandowski przebywa obecnie na zasłużonym urlopie po kolejnym sezonie w barwach Bayernu Monachium. Pod jego zdjęciem z Turcji pojawiła się lawina komentarzy kibiców, którzy namawiają go do transferu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL