Reklama

Reklama

Prezes Barcelony mówił o Lewandowskim na prezentacji nowego gracza

"Dziękujemy Robertowi Lewandowskiemu za wszystkie słowa, w których wyrażał otwarcie chęć przyjścia do Barcelony. Złożyliśmy ofertę Bayernowi i czekamy na odpowiedź" - powiedział prezes Joan Laporta podczas prezentacji nowego stopera klubu Andreasa Christensena. Duńczyk przychodzi na Camp Nou z Chelsea bez kwoty odstępnego.

Laporta nie wierzy w intencje, które przypisuje działaczom Bayernu jeden z dziennikarzy brytyjskiego "The Athletic". Zażartował on, że Bawarczycy chcą z góry wszystkie pieniądze za Lewandowskiego, bo obawiają się, że za rok lub dwa zadłużonego klubu nie będzie.

Lewandowski w Barcelonie? Laporta: - Czekamy na odpowiedź Bayernu

- Nikt z Bayernu nie mógł tak powiedzieć. To jakiś żart. Barcelona istnieje 125 lat, dłużej niż większość klubów na świecie - skomentował Laporta.

Podziękował Robertowi Lewandowskiemu za wszystkie słowa, w których wyrażał otwarcie chęć przyjścia do Barcelony. "Złożyliśmy ofertę Bayernowi i czekamy na odpowiedź" - dodał. Wszystko to przy okazji prezentacji nowego stopera klubu Andreasa Christensena, który przychodzi z Chelsea za darmo. W Londynie skończył mu się kontrakt.

Reklama

ZOBACZ TEŻ:

Prawnik skrytykował Roberta Lewandowskiego

Strajk Lewandowskiego? Są kolejne przecieki

Lewandowski zastrajkuje? Przyjaciel piłkarza mówi jasno o jego planach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL