Reklama

Reklama

Oszukują na Roberta Lewandowskiego. Chodzi o fałszywe reklamy

Pojawiły się informacje o fałszywych reklamach z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego, krążących w sieci. Jak przekazał „Przegląd Sportowy” w internecie są dwa tego typu oszustwa i z żadnym z nich nic wspólnego nie ma polski piłkarz.

W sieci nieustannie trzeba się pilnować, aby nie ściągnąć na siebie niepotrzebnych kłopotów. Tym razem oszuści postanowili wykorzystać wizerunek Roberta Lewandowskiego, który ma być łakomym kąskiem i kusić do kliknięcia na fałszywą reklamę.

Jak poinformował "Przegląd Sportowy", w polskim internecie natrafić można na dwa rodzaje oszustw z wizerunkiem "Lewego". Sprawa została też potwierdzona przez Monikę Bondarowicz - rzeczniczkę piłkarza.

"Pojawiające się reklamy wykorzystujące bezprawnie wizerunek Roberta Lewandowskiego to zwyczajne oszustwo" - powiedziała kobieta.

Reklama

Czego dotyczą fałszywe reklamy z Lewandowskim w roli głównej?

Pierwszy z banerów reklamowych zachęca do skorzystania z oferty wirtualnego kasyna. Jego potencjalni klienci są kuszeni sloganem "Wpłać 1 zł (lub 8 zł), aby otrzymać bonus 8000 zł". Druga reklama dotyczy z kolei PKN Orlen i zachęca do zostania inwestorem.

To nie pierwszy tego typu zabieg, którego twarzą został Lewandowski. Dawniej pojawiały się już między innymi reklamy, skłaniające do wejścia na stronę giełdy kryptowalutowej. 

Czytaj też: Robert Lewandowski w Realu Madryt? Hiszpanie piszą o polskim snajperze

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy