Reklama

Reklama

Niewiarygodne show Lewandowskiego. Co za bramka Polaka! Huknął aż miło

Robert Lewandowski zrobił show na ostatnim treningu FC Barcelona. Klub opublikował filmiki z popisowych zagrań reprezentanta Polski, który... wciąż musi czekać na rejestrację w nowym klubie. Przypomnijmy, że już w sobotę o 21.00 "Duma Katalonii" rozegra swój pierwszy mecz ligowy z Rayo Vallecano. Czy "Lewy" pojawi się na murawie? Ostatecznej odpowiedzi na to pytanie jeszcze nie znamy.

Co z nowymi nabytkami FC Barcelona? To pytanie zadają sobie wszyscy fani "Dumy Katalonii" i nie tylko. Klub wciąż nie zdołał bowiem zarejestrować w kadrze na nowy sezon wielu piłkarzy z Robertem Lewandowskim na czele.

Cierpliwie czekając na rejestrację Polak robi jednak swoje, szlifując formę na treningach. Ta dopisuje Robertowi Lewandowskiemu, o czym świadczą filmiki opublikowane przez FC Barcelona.

Reklama

Robert Lewandowski zrobił show na treningu FC Barcelona

Na jednym z nich widzimy nagraną zza siatki piękną bramkę Polaka, który potężnym uderzeniem z woleja pokonał całkowicie bezradnego bramkarza.

Drugie wideo przedstawia popis Roberta Lewandowskiego podczas potreningowej żonglerkiAż przypominają się sceny z prezentacji naszego reprezentanta na Camp Nou, gdy "Lewy" błysnął niczym Ronaldinho.

To jednak nic, bowiem wszyscy czekamy na to, aż Robert Lewandowski będzie mógł czarować na hiszpańskich boiskach. Pozostaje mieć nadzieję, że FC Barcelona nie będzie mieć problemów z jego rejestracją.

Reklama

Reklama

Reklama