Reklama

Reklama

Niespodziewana opcja dla Lewandowskiego! Chcą przelicytować Barcelonę

Niespodziewaną informację podał Maciej Iwański z TVP Sport. Według jego ustaleń do wyścigu o Roberta Lewandowskiego poza Chelsea, PSG oraz - rzecz jasna - FC Barcelona dołączył także Arsenal, który jest w stanie przelicytować "Dumę Katalonii".

W ostatnich dniach media sportowe na całym świecie fascynują się możliwym transferem Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC BarcelonaKapitan reprezentacji Polski ogłosił już publicznie, że nie przedłuży kontraktu z ekipą mistrza Niemiec i chciałby opuścić Bawarię już latem. "Lewy" ma być przy tym nastawiony na przeprowadzkę na Półwysep Iberyjski.

Oczywiście, na sytuację Roberta Lewandowskiego z zaciekawieniem spoglądają działacze nie tylko FC Barcelona, ale też innych czołowych klubów Europy. Do tej pory otwarcie mówiło się o zainteresowaniu Polakiem ze strony Chelsea oraz PSG.

Reklama

Zaskakujące wieści. Arsenal chce sprowadzić Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium?

Do wyścigu o "Lewego" miał dołączyć jednak także... Arsenal! Te zaskakujące informacje przedstawił dziennikarz Maciej Iwański. Londyńczycy nie tylko chcą zakontraktować Roberta Lewandowskiego, ale i są skłonni zapłacić Bayernowi Monachium więcej niż FC Barcelona.

-  To zaskakujący chętny, bo do tej pory - w odróżnieniu od poprzedników - tej nazwy się nie wymieniało. Arsenal także zapłaciłby za Polaka Bayernowi więcej, niż Barcelona i będzie go kusił wizją powrotu do klubowej wielkości w oparciu o klasę sportową i doświadczenie Lewandowskiego. No i naturalnie jest w stanie spełnić żądania finansowe piłkarza - czytamy na portalu Sport.tvp.pl.

Trzeba jednak zaznaczyć, że szanse Arsenalu na sprowadzenie Roberta Lewandowskiego wydają się być znikome, biorąc pod uwagę chociażby fakt, że "Kanonierzy" nie znajdują się na tej samej półce co Chelsea lub Barcelona, mimo iż "Duma Katalonii" boryka się z kryzysem sportowym i finansowym.

Reklama

Reklama

Reklama