Reklama

Reklama

Niepokojące wieści dla Lewandowskiego! FC Barcelona wciąż ma problemy

Gdy Robert Lewandowski celebrował piękną chwilę w swojej karierze podczas prezentacji na Camp Nou w barwach FC Barcelona, na klub spadł istny cios. La Liga poinformowała wówczas "Dumę Katalonii" o tym, że nie może zarejestrować Polaka oraz pozostałych nowych nabytków z powodu ciągłych problemów z wypełnieniem limitów.

O sprawie poinformował dziennikarz "New York Times" - Tariq Panja, który podzielił się swoimi ustaleniami za pośrednictwem Twittera.

- Pojawiają się doniesienia, że La Liga odrzuciła starania Barcelony o zarejestrowanie nowych zawodników. Joan Laporta powiedział nam, że budżet płacowy klubu wynosi obecnie 551 mln euro musi zostać obniżony, a zamiast tego on wzrósł. Sprzedane aktywa nie wystarczyły. Kolejne źródła wpływów są już w blokach, by zarejestrować nowych piłkarzy - napisał.

Robert Lewandowski zaprezentowany w FC Barcelona. Co z jego rejestracją?

Reklama

Ta wiadomość to cios dla klubu, psujący wielkie, piątkowe święto. Ponad 57 tysięcy kibiców przywitało na Camp Nou Roberta Lewandowskiego niczym króla, okazując niebywały entuzjazm.

Podczas konferencji prasowej z udziałem Polaka prezes Joan Laporta zarzekał się, że z rejestracją "Lewego" i pozostałych nowych zawodników nie powinno być problemów, lecz klub wciąż czeka na odpowiedź ze strony La Liga. Jak widać, sprawa nie jest taka oczywista...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL