Reklama

Reklama

Niemiecka ikona uderza w Roberta Lewandowskiego. "Dokąd dotarliśmy"?

Felix Neureuther - ikona niemieckiego narciarstwa alpejskiego - uderzył w Roberta Lewandowskiego, odnosząc się do wielkich pieniędzy, którego jego zdaniem rządzą światem piłki nożnej.

Sprawą możliwego transferu Roberta Lewandowskiego do FC Barcelona żyją obecnie chyba wszyscy fani Bayernu Monachium. Do tego grona zalicza się także Felix Neureuther - były narciarski narciarz alpejski, pięciokrotny medalista mistrzostw świata.

38-latek odniósł się do sytuacji reprezentanta Polski w ostrych słowach krytyki, skupiając się na pieniądzach krążących w świecie futbolu.

Reklama

Niemiecka ikona krytykuje Lewandowskiego. "Dokąd dotarliśmy?"

- W dzisiejszych czasach uznania piłkarza jest mierzone jego wynagrodzeniem. W sporcie w rzeczywistości chodzi o znacznie więcej. Nie o to, czy zarabiam rocznie 24 czy 26 mln euro. Dokąd dotarliśmy? - spytał Neureuther na antenie ServusTV.

- Chłopcy z jakiegoś powodu zaczęli uprawiać ten sport. Ja muszę sobie przypominać, że kocham ten sport. Coś takiego już nie istnieje - dodał rozgoryczony Niemiec.

Sprawa możliwego transferu Roberta Lewandowskiego do FC Barcelona zdaje się wkraczać w decydującą fazę. Jak donoszą media, Bayern Monachium zaczyna otwierać się na sprzedaż Polaka, a prawdopodobnie wszystkie strony chciałyby zamknąć transakcję przed 12 lipca, gdy "Lewy" ma wrócić do treningów z ekipą mistrza Niemiec.

Reklama

Reklama

Reklama