Reklama

Reklama

Niemiecka ikona grzmi ws. Lewandowskiego! "To wstyd"

Kwestia przyszłości Roberta Lewandowskiego od tygodni rozgrzewa media na całym świecie. Lothar Matthaeus, były reprezentant Niemiec i piłkarz m.in. Bayernu Monachium w mocnych słowach odniósł się do zamieszania wokół napastnika.

"Lewy" jest związany z Bawarczykami kontraktem ważnym do czerwca 2023 roku. Wiele wskazuje jednak na to, że nie zostanie on wypełniony, a snajper wkrótce rozstanie się z klubem. Głośno jest o zainteresowaniu ze strony FC Barcelona Miała już zostać nawet złożona oferta w wysokości ponad 30 milionów euro, którą Bayern jednak odrzucił.

Niemiecka ikona dosadnie ws. Lewandowskiego

Strata piłkarza tak dużego formatu będzie dla mistrzów Niemiec wielkim ciosem, a luki po nim z pewnością nie uda się natychmiast załatać. Lothar Matthaeus - były piłkarz, mający na koncie między innymi 150 występów w reprezentacji kraju w mocnych słowach skomentował burzę wokół Polaka i jego wielce prawdopodobne odejście z Monachium.

Reklama

- Myślę, że to wstyd, że do tego doszło. Jestem przekonany, że nawet, jeżeli Lewandowski pozostanie w klubie do 2023 roku, relacje między nim a Bayernem nie będą już takie, jak kiedyś - ocenił.

Aktualnie Lewandowski przebywa wraz z żoną w Cannes. W zakończonym niedawno sezonie strzelił dla swojego klubu łącznie 50 goli. Kolejny już raz został królem strzelców Bundesligi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL