Reklama

Reklama

Niecodzienny widok. Robert Lewandowski na korcie w znakomitym towarzystwie

Wimbledon w pełni, choć wszyscy polscy singliści już odpadli. Na fali popularności tego sportu, swoich sił postanowił spróbować też Robert Lewandowski. Polski napastnik grał z Aną Ivanović i jej mężem Bastianem Schweinsteigerem.

Robert Lewandowski nie kryje się ze swoją tenisową pasją. W tym roku był obecny na żeńskim i męskim finale Rolanda Garrosa. Widział więc z bliska zwycięstwo Igi Świątek, co wywołało dodatkowy entuzjazm u polskiej tenisistki.

Polski napastnik chyba na dobre "zaraził się" tenisem. Postanowił spróbować swoich sił na korcie.

Lewandowski ma bardzo dobrą nauczycielkę. Grał bowiem z Aną Ivanović, zwyciężczynią Rolanda Garrosa z 2008 roku i byłą liderką rankingu WTA. Na korcie pojawił się też mąż Serbki, były reprezentant Niemiec, który występował m.in. w Bayernie Monachium, Bastian Schweinsteiger.

Reklama

Jak widać na zdjęciu, które Ivanović udostępniła w mediach społecznościowych, cała trójka bawiła się bardzo dobrze. "Lewy" lubi aktywnie spędzać wolny czas i miał dużą radość z obecności na korcie. Kto wie, może już za jakiś czas nie będzie z trybun oglądał Igi Świątek, a stanie z nią na korcie?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL