Reklama

Reklama

Michniewicz rozmawiał z Lewandowskim o transferze. Padła deklaracja!

Po wysłaniu powołań do reprezentacji Polski na czerwcowe mecze Ligi Narodów selekcjoner Czesław Michniewicz wypowiedział się między innym na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego. Jak przyznał, kapitan kadry przekazał mu, że może latem odejść z Bayernu Monachium. - Chciałbym mieć Polaka w Barcelonie - zadeklarował trener naszej kadry.

Temat możliwego transferu Roberta Lewandowskiego rozgrzewa w ostatnich dniach piłkarskie media. Polak ogłosił już publicznie, że nie zamierza przedłużać z Bayernem Monachium kontraktu, który obowiązuje do 2023 roku. Czy jednak odejdzie z ekipy mistrza Niemiec już latem? Głos w tej sprawie zabrał selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz, który rozmawiał z Robertem Lewandowskim o jego przyszłości.

Robert Lewandowski trafi z Bayernu Monachium do FC Barcelona? Czesław Michniewicz zabrał głos

- Rozmawiałem z nim telefonicznie w ubiegłym tygodniu, gdy byłem na Kaszubach. Pytałem go o sytuację, chociaż nie dopytywałem o szczegóły. Pytałem czy jest szansa, że zostanie w Bayernie, czy na pewno odejdzie. Powiedział, że nie wie, jak sytuacja się potoczy, ale jest szansa, że odejdzie. Co ja na to, żeby poszedł do Barcelony? No cóż, chciałbym mieć Polaka w Barcelonie - powiedział Czesław Michniewicz po ogłoszeniu powołań do reprezentacji Polski na mecze Ligi Narodów.

Reklama

W czerwcu "Biało-Czerwonych" czekają cztery mecze Ligi Narodów. 1 czerwca zagramy we Wrocławiu z Walią, tydzień później na wyjeździe z Belgią, 11 czerwca w Rotterdamie czeka nas mecz z Holandią, a piłkarze wyjadą na wakacje po domowym starciu z Belgią, które odbędzie się 14.06 na PGE Narodowym.

Czesław Michniewicz powołał na zbliżające się spotkania 39 piłkarzy. Wśród nich znaleźli się między innymi wracający do kadry Nicola Zalewski i Jakub Kamiński, czy debiutujący Kamil Pestka oraz Gabriel Slonina.

Zobacz również: Czesław Michniewicz: Gabriel Slonina powiedział mi, że przyleci na kadrę

Reklama

Reklama

Reklama