Reklama

Reklama

Media: Menedżer Roberta Lewandowskiego rozmawiał z władzami Bayernu Monachium

Sytuacja wokół Roberta Lewandowskiego i jego potencjalnego transferu robi się coraz bardziej napięta. Według informacji dziennikarza "Sport1" Floriana Plettenberga, menedżer zawodnika odbył już rozmowę z władzami Bayernu Monachium. Te postawiły sprawę jasno.

Jeszcze niedawno wydawało się, że przyszłość Polaka związana będzie na dobre z Bayernem Monachium. Ostatni tydzień przyniósł jednak zaskakujące, medialne doniesienia o możliwym transferze i to już w letnim okienku. W gronie zainteresowanych drużyn wymieniano między innymi Manchester United, Chelsea, a nawet... Real Madryt.

Dziennikarze szybko odkryli, że tym, który "miesza" w temacie możliwego transferu jest menedżer Lewandowskiego Pini Zahavi. Ich zdaniem, walczy on o to, by nasz snajper mógł podpisać "ostatni, wielki kontrakt". Aktualna umowa z mistrzami Niemiec wygasa w czerwcu 2023 roku.

Nowe informacje w sprawie przekazał ekspert telewizji "Sport1" Florian Plettenberg. Według jego wiedzy, agent odbył już rozmowę z władzami Bayernu. Usłyszał od nich, że nasz rodak "nie jest na sprzedaż". Wydaje się jednak, że klub może na sprawę spojrzeć zupełnie inaczej po zakończeniu sezonu 2021/2022. Wtedy Lewandowskiemu pozostanie już tylko rok umowy, a drużyna być może zechce wykorzystać okazję, by na napastniku zarobić.

Plettenberg poinformował też, że rozmowy na temat przyszłości "Lewego" będą kontynuowane po zakończeniu sezonu, co raczej wyklucza transfer tego lata.

TC

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje