Reklama

Reklama

Media: Kolejny gigant w grze o Roberta Lewandowskiego

Kwestia potencjalnego transferu Roberta Lewandowskiego rozgrzewała tego lata media. Choć po zamknięciu okienka temat nieco przycichł, wszystko wskazuje na to, że najwięksi giganci piłki wciąż pracują nad sprowadzeniem Polaka. Najnowsze informacje w tej sprawie przekazali dziennikarze "Fichajes". Według ich wiedzy, do gry włączył się kolejny, wielki klub.

"Lewy" stał się prawdziwym filarem Bayernu Monachium i jednym z najwybitniejszych zawodników w jego historii. Medialne doniesienia wskazują jednak, że w niedalekiej przyszłości obie strony mogą się rozstać. Menedżer Polaka, Pini Zahavi, ma bowiem pracować nad tym, by jego piłkarz podpisał w karierze, jak to ujmowano, "ostatni, wielki kontrakt".

Robert Lewandowski odejdzie do giganta?

W kontekście zainteresowanych klubów wymieniano między innymi Manchester United, Manchester City, Paris Saint-Germain czy Real Madryt. Jak się okazuje, zainteresowany pozyskaniem naszego rodaka jest też inny gigant - Liverpool. Piszą o tym dziennikarze "Fichajes". Według ich informacji "The Reds" szukają środkowego napastnika w trybie pilnym. Gorącym zwolennikiem transferu Lewandowskiego ma być też Jurgen Klopp, który doskonale zna snajpera z czasów, gdy prowadził go w Borussii Dortmund. Doniesienia na ten temat przekazała również "BBC".

Reklama

Liverpool poluje na "Lewego"

Kiedy mogłoby dojść do zmiany klubu? Media informują, że jest to możliwe nawet w letnim oknie transferowym. Dla włodarzy Bayernu byłaby to jedna z ostatnich okazji, by cokolwiek na Polaku zarobić. Jego umowa wygasa bowiem latem 2023 roku.

TC

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje