Reklama

Reklama

Lewandowski znowu bez Złotej Piłki? Messi nie ma wątpliwości

Lionel Messi, zeszłoroczny zdobywca jednej z najważniejszych nagród w świecie futbolu zdradził, kto jego zdaniem zasługuje w tym roku na otrzymanie Złotej Piłki. Ta odpowiedź bez wątpienia nie spodoba się Robertowi Lewandowskiemu...

W zeszłym roku oczy wszystkich fanów futbolu skierowane były na Lionela Messiego i Roberta Lewandowskiego. Obaj panowie mieli spore szanse na zdobycie Złotej Piłki, jednak to Argentyńczyk okazał się lepszy. W tym roku wybór grono kandydatów do zgarnięcia nagrody znacznie się poszerzyło, a kapitan reprezentacji Polski będzie miał wielu mocnych przeciwników.

Reklama

Lewandowski zdradza przyczyny swojego transferu. Wreszcie zabrał głos

Złota Piłka dla Lewandowskiego? Messi ma na ten temat inne zdanie

W rozmowie z dziennikarzami "TyC Sports" Lionel Messi zdradził, kto jego zdaniem powinien w tym roku otrzymać statuetkę. Jego zdaniem nie ma najmniejszych wątpliwości, kto najbardziej zasłużył na prestiżową nagrodę.

Nie tylko reprezentant Argentyny uważa, że to właśnie 34-latek otrzyma w tym roku Złotą Piłkę. Karim Benzema pojawił się także na liście Kyliana Mbappe. "Powiedziałbym, że szansę na nagrodę w tym roku mają Benzema, ja i Mane" - powiedział, cytowany przez niemieckiego "Bilda".

Elon Musk chce kupić Manchester United? Zaskakujący wpis miliardera

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL