Reklama

Reklama

Lewandowski znów poruszył Niemców! Wymowne reakcje w ekipie Bayernu

W Barcelonie trwa wielkie święto z powodu transferu Roberta Lewandowskiego, lecz radość z tego powodu panuje także w Niemczech! Za naszą zachodnią granicą pojawiają się głosy, że odejście Polaka tylko pomogło Bayernowi Monachium. Takiego zdania jest między innymi legenda niemieckiej piłki - Lothar Matthaeus. Jak przyznał, widać to choćby po reakcjach piłkarzy Bayernu Monachium, którzy są teraz znacznie bardziej zmotywowani.

Robert Lewandowski w kapitalny sposób przedstawił się kibicom FC Barcelona na Camp Nou - najpierw podczas swojej oficjalnej prezentacji, a następnie w towarzyskim starciu z Pumas UNAM.

Reklama

Tego samego dnia, gdy Robert Lewandowski po raz pierwszy wybiegł na Camp Nou w koszulce "Dumy Katalonii", Bayern Monachium zainaugurował nowy sezon Bundesligi, ogrywając 6:1 Eintracht Frankfurt. Wywołało to lawinę komentarzy dotyczących Roberta Lewandowskiego, którego transfer - zdaniem wielu ekspertów - tylko pomógł Bayernowi Monachium.

Robert Lewandowski błyszczy w FC Barcelona! Odejście Polaka pomogło Bayernowi Monachium?

Takiego zdania jest między innymi Lothar Matthaeus, były gracz między innymi "Die Roten", który podzielił się swoimi przemyśleniami w felietonie opublikowanym na łamach "Sky Sport".

Także inny były piłkarz Markus Babbel tłumaczy świetną formę Bayernu Monachium odejściem Roberta Lewandowskiego.

- Czuć, że konkurencja powraca. W przeszłości niektórzy zawodnicy byli zbyt pewni. Teraz wszyscy walczą o swoje miejsce. Patrząc na to w ten sposób, odejście Lewandowskiego było dobre dla klubu - powiedział 49-latek cytowany przez "Blick".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL