Reklama

Reklama

Lewandowski wypchnął Depaya z klubu. Holender porozumiał się z Juventusem

Krótka era Memphisa Depaya w FC Barcelona dobiega końca. Według najnowszych doniesień medialnych napastnik zostanie na dobre wypchnięty z katalońskiego klubu po tym jak dołączył do niego Robert Lewandowski. Holender uzgodnił już indywidualne warunki współpracy z Juventusem.

Po przejściu Roberta Lewandowskiego do FC Barcelona niemal jasnym stało się, że Holender rozpocznie sezon w innym klubie. Policzkiem dla niego było zabranie mu numeru "9" i przekazanie go Polakowi.

Robert Lewandowski "zabrał" numer 9 z pleców Memphisa Depaya w FC Barcelona

To także zmotywowało Depaya, by spróbować swoich sił w nowym klubie. Mocno zainteresowany pozyskaniem go był Juventus, a na szali jest dwuletni kontrakt indywidualny z włoskim klubem.

Reklama

Według dziennikarza Matteo Moretto z "Revelo" zawodnik i "Stara Dama" dogadali się, teraz pozostało ustalenie jego transferu z FC Barceloną, co nie powinno stanowić problemu. W ekipie z Turynu holenderski napastnik zastąpić ma Alvaro Moratę.

Czytaj także: Wielki wstrząs w sprawie Messiego. Nie mogą w to uwierzyć! I jeszcze Neymar

Nowe zarobki Depaya szacuje się na siedem milionów za sezon gry. Barcelona nie będzie utrudniać odejścia Holendra, odda go za symboliczną kwotę lub za darmo, bo także pozyskała go na zasadzie wolnego transferu przed rokiem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL