Reklama

Reklama

Lewandowski tematem na zgrupowaniu kadry Niemiec! Burza trwa nawet tam

Temat związany z możliwym transferem Roberta Lewandowskiego jest burzliwie poruszany nawet na... zgrupowaniu reprezentacji Niemiec! O komentarz w sprawie Polaka został poproszony Manuel Neuer, który - w przeciwieństwie do "Lewego" - przedłużył ostatnio kontrakt z klubem.

Jeszcze do niedawna Robert Lewandowski znajdował się w tej samej sytuacji co Manuel Neuer - kontrakty obu piłkarzy obowiązywały do 2023 roku.

Sytuacja jednak diametralnie się zmieniła. Podczas gdy Polak poinformował, że nie zamierza przedłużyć umowy i próbuje wywalczyć transfer do FC Barcelona, doświadczony bramkarz prolongował kontrakt o rok, do 2024 roku.

Reklama

Bayern Monachium. Manuel Neuer o sytuacji Roberta Lewandowskiego

Obecnie Manuel Neuer przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Niemiec, gdzie został poproszony o komentarz w sprawie sytuacji Roberta Lewandowskiego.

- Jeśli chce opuścić klub, odbędą się rozmowy, a potem Bayern musi zdecydować czy jest sens sprzedawać Lewandowskiego, czy go zatrzymać - powiedział Manuel Neuer cytowany przez dziennikarza "Bilda" Tobiego Altschaeffla.

- Pytanie brzmi - jeśli sprzedasz Lewandowskiego, kogo masz na jego pozycję? Nasz klub zawsze tworzył dobry skład z najlepszym zespołem, dlatego jestem pewien, że zostaną podjęte najlepsze możliwe decyzje dla Bayernu - dodał.

Zobacz także: Kulesza wprost o transferze Lewandowskiego. Kwestia "najbliższych dni"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL