Reklama

Reklama

Lewandowski priorytetem dla Barcelony. Będzie kolejna oferta?

Hiszpańska „Marca” donosi, że Robert Lewandowski i Raphinha z Leeds United są priorytetami dla Barcelony. Dopiero po dopięciu tych dwóch transferów, klub ma pracować nad kolejnymi.

Barcelona ogłosiła już transfery Francka Kessiego i Andreasa Christensena. Hiszpański dziennik "Marca" donosi, że w tej chwili, priorytetem dla hiszpańskiego klubu jest pozyskanie Roberta Lewandowskiego i Raphinhi.

Reklama

Kilka dni temu Barcelona złożyła kolejną ofertę za polskiego napastnika. Opiewa ona na 50 mln wraz z bonusami. Bayern chciałby, aby 50 mln było kwotą podstawową. Kataloński klub jest jednak zdeterminowany, aby szybko rozwiązać sprawę i sprowadzić "Lewego" jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań Bayernu. Mistrz Niemiec rozpoczyna treningi 12 lipca.

Barcelona walczy też o Raphinhę z Leeds United. Problem w tym, że piłkarza chciałaby też Chelsea, ale piłkarz, podobnie, jak Lewandowski, jest zdeterminowany, aby przejść na Camp Nou.

Barcelona szuka pieniędzy. Chce sprowadzić kolejnych piłkarzy

Kataloński klub szuka funduszy na pozyskanie tej dwójki. Do końca lipca ma czas, aby sprzedać część praw telewizyjnych, co pozwoliłoby na spieniężenie tych transakcji.

Ponadto "Marca" donosi, że po domknięciu transferów Lewandowskiego i Raphinhi, Barcelona będzie pracowała nad sprowadzeniem Cesara Azpilicuety i Marcosa Alonso oraz Julesa Kounde i Bernardo Silvy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL