Reklama

Reklama

Lewandowski czy Haaland? Szef Bayernu Monachium już wybrał

​Oliver Kahn zabrał głos ws. przyszłości Roberta Lewandowskiego. Szef Bayernu nie pozostawił żadnych wątpliwości. - Zrobimy wszystko, aby go zatrzymać tak długo, jak to tylko będzie możliwe - powiedział w rozmowie z "Bildem".

Przyszłość Roberta Lewandowskiego wciąż nie jest rozstrzygnięta. Jego umowa obowiązuje do czerwca 2023 roku, a w mediach mnożą się doniesienia o ewentualnym transferze. Polak przymierzany jest m.in. do Realu Madryt czy PSG.

Przyszłość Roberta Lewandowskiego wzbudza duże emocje

Co czeka "Lewego" w najbliższych miesiącach? Jednym z możliwych scenariuszy zakłada, że Polak pożegna się z klubem, a jego miejsce zajmie Erling Haaland

Oliver Kahn, szef "Die Roten", nie pozostawił jednak wątpliwości. W rozmowie z "Bildem" przedstawił jasne stanowisko. Oznajmił, że zatrzymanie w klubie Lewandowskiego jest dla niego priorytetem.

Reklama

Jasne stanowisko Olivera Kahna ws. Lewandowskiego

Haaland czy Lewandowski? Lewandowski! On jest absolutnym fenomenem. Nie ma się nad czym zastanawiać. On w każdym sezonie strzela 30 i nawet więcej bramek. Robert jest "polisą ubezpieczeniową" Bayernu. Oczywiście, zrobimy wszystko, aby Robert został z nami jak najdłużej - przyznał działacz.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kto pokaże mecze Pucharu Niemiec? Jest rozstrzygnięcie

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy