Reklama

Reklama

Lewandowski, a rodzina. Polski napastnik zostanie w Hiszpanii na stałe?

„Marzę o powrocie Barcelony na szczyt” – dziennik „Sport” cytuje Roberta Lewandowskiego. Hiszpańska gazeta podkreśla, że po 12 latach w Niemczech, Polak rozpoczyna „nową przygodę” i rusza w nią z rodziną, która bardzo go wspiera.

"Sport" poświęcił duży tekst Robertowi Lewandowskiemu. Hiszpańscy dziennikarze podkreślają rolę rodziny w jego karierze i piszą o "nowej przygodzie", jaka rozpoczyna się już w sobotę, pierwszym ligowym meczem z Rayo Vallecano.

Dziennik podkreśla też, że Lewandowski jest najważniejszym elementem w ataku dla Xaviego. Gazeta określa Polaka mianem "nietykalnego".

Reklama

Anna Lewandowska zdradza kulisy przeprowadzki do Barcelony. To tu zamieszkali

Lewandowski osiedli się w Hiszpanii na stałe?

Lewandowski podjął decyzję o transferze, w porozumieniu z rodziną. "Sport" pisze, że może nawet zostać w Hiszpanii na stałe, bo ma dom na Majorce.

"O wszystkim decydujemy wspólnie. Od tygodni rozmawialiśmy o tej możliwości. Nigdy nie zamykaliśmy się na nowe rozdziały, chcieliśmy nowego wyzwania. Wiemy, jak szybko mija czas, kariera elity sportowca i chcieliśmy stworzyć coś nowego, coś wielkiego. To nie nastąpiło z dnia na dzień, to był proces dojrzewania" - cytuje Lewandowskiego hiszpańska gazeta.

Lewandowski za 10 dni kończy 34 lata. W Niemczech spędził 12 i była to dla niego ostatnia szansa, aby spróbować nowego wyzwania. "Sport" podkreśla, że przed Polakiem ważny sezon - próba powrotu na szczyt z Barceloną, a po drodze jeszcze mistrzostwa świata.

Tajemniczy człowiek "Lewego". Anna Lewandowska ujawnia

Reklama

Reklama

Reklama