Reklama

Reklama

Legendarny piłkarz chciał przekazać gratulacje Lewandowskiemu. Telefon w środku nocy

Robert Lewandowski przeżywa swoje chwile triumfu. Polak po raz drugi z rzędu wygrał plebiscyt FIFA The Best. Gratulacje składają mu osobistości świata futbolu. - Naprawdę bardzo się cieszę, że wygrał - przekazał legendarny Christo Stoiczkow w rozmowie z "WP SportoweFakty"

Wczorajszy wieczór na długo zapadnie w pamięci Roberta Lewandowskiego. Polak znów został doceniony w plebiscycie FIFA. Zdobył statuetkę w kategorii "Piłkarz Roku".

O sukcesie Roberta Lewandowskiego piszą media na całym świecie

To sprawiło, że o napastniku Bayernu piszą dziennikarze z całego świata. Jego sukces dostrzegli też ludzie ze świata futbolu. Wcześniej gratulacje "Lewemu" złożyli m.in. Gary Lineker czy Thomas Mueller.

Reklama

Christo Stoiczkow wykonał nocny telefon do jednego z dziennikarzy i przekazał gratulacje dla Lewandowskiego

Teraz do tego grona dołączył Christo Stoiczkow. Były piłkarz FC Barcelony w tej sprawie skontaktował się z Piotrem Koźmiński, dziennikarzem serwisu "WP SportoweFakty". "W środku nocy odezwał się telefon. Patrzę, a tam... Christo Stoiczkow" - tak opisał okoliczności rozmowy.

Stoiczkow nie krył swojej radości. Jak przyznał, "Lewy" to najlepsza dziewiątka na świecie i Polacy powinni być z niego dumni.

Przekażcie moje życzenia i gratulacje Robertowi. Naprawdę bardzo się cieszę, że wygrał. I przy okazji pozdrowienia dla wszystkich Polaków. Bardzo się cieszę, że Robert wygrał FIFA The Best. Zawsze imponowali mi środkowi napastnicy, typowe dziewiątki, a Lewandowski jest doskonałym przykładem takiego piłkarza - oznajmił Stoiczkow.

CZYTAJ TAKŻE: MESSI WYMOWNIE ZAREAGOWAŁ NA TRIUMF ROBERTA LEWANDOWSKIEGO W FIFA THE BEST

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy