Reklama

Reklama

Legenda Bayernu otwarcie o Lewandowskim. "Szkoda, że odchodzi"

Tematem numer jeden w Bayernie Monachium od kilku dni jest najbliższa przyszłość Roberta Lewandowskiego. Interesują się tym także oczywiście osoby z bezpośredniego otoczenia klubu. Jedną z nich jest Philipp Lahm, były kapitan i legenda bawarskiego klubu.

Sytuacja Lewandowskiego jest klarowna na tyle, że wiadomo o tym, że odejdzie, pozostaje do wyjaśnienia kwestia, czy zrobi to już teraz, czy dopiero po wygaśnięciu aktualnego kontraktu.

-  Szkoda. To już drugi piłkarz światowej klasy po Erlingu Haalandzie, który zamierza grać w innym kraju - stwierdził Lahm.

Bundesliga. Philipp Lahm żałuje odejścia Lewandowskiego

Lahm to legenda nie tylko Bayernu, ale też całej niemieckiej piłki, bo jako kapitan kadry wzniósł w 2014 roku Puchar Świata. Obecnie jest na czele Komitetu Organizacyjnego Euro 2024, które odbędzie się w Niemczech.

Co działo się w ostatniej kolejce naszej Ekstraklasy - sprawdź w naszym programie wideo!

Reklama

38-latek przyznał, że sam miał w karierze moment, gdzie myślał o przeprowadzce do stolicy Katalonii. - Barcelona to świetne i piękne miasto, a Blaugrana była wtedy najlepsza na świecie. Wygrała wtedy u mnie jednak chęć wygrania wszystkiego co możliwe z Bayernem - dodaje.

Ta sztuka udała mu się z nawiązką. Lahm z Bayernem zdobył Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy, klubowe mistrzostwo świata, 8 mistrzostw Niemiec, a także 6 krajowych pucharów.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL