Reklama

Reklama

Kulesza wprost o transferze Lewandowskiego! Kwestia "najbliższych dni"

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zabrał głos w sprawie sagi transferowej z udziałem Roberta Lewandowskiego. Jak przyznał po Gali Ekstraklasy, kapitan naszej kadry ma mocnego agenta, a sytuacja powinna się rozwiązać w ciągu najbliższych dni.

Atmosfera wokół Roberta Lewandowskiego nieustannie staje się coraz gorętsza. Pierwszoplanowym bohaterem w ostatnich dniach został agent Polaka Pini Zahavi, który w ostrych wywiadach stwierdził, że Bayern Monachium jest już dla "Lewego" przeszłością, a także opisał szczegóły negocjacji z mistrzem Niemiec.

Reklama

Doszło nawet do tego, że klub wydał oficjalne oświadczenie w sprawie Roberta Lewandowskiego.

Prezes PZPN Cezary Kulesza o sytuacji Roberta Lewandowskiego

Jak na sytuację kapitana reprezentacji Polski spogląda Cezary Kulesza - prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej?

- Przyglądam się jak wszyscy, ale nie mam żadnego zdania, bo nie wiem, jak wyglądają rozmowy i jak bardzo są zaawansowane. Robert ma bardzo mocnego menadżera i podejrzewam, że sytuacja w najbliższych dniach zostanie rozwiązana - powiedział Cezary Kulesza w wypowiedzi po Gali Ekstraklasy, której z bliska przysłuchiwała się Interia.

- Co doradziłbym Robertowi? Powiedziałbym, że sam musi zdecydować. Ma na pewno dużo podpowiedzi, ale sam czuje, co ma zrobić. Zostawmy tę decyzję Robertowi - dodał prezes PZPN.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL