Reklama

Reklama

Kucharski kontra Lewandowski. Wyciekły nagrania rozmów. Wtedy doszło do szantażu?

W sieci pojawiły się nagrania rozmowy, w której Cezary Kucharski domaga się od Roberta Lewandowskiego 20 mln euro w zamian za milczenie na temat rzekomych oszustw podatkowych. Opublikował je "Business Insider".

We wtorek policjanci Komendy Stołecznej Policji zatrzymali Cezarego Kucharskiego. Status pokrzywdzonego w tej sprawie otrzymał Lewandowski. Były menadżer piłkarza usłyszał zarzut szantażowania zawodnika w celu uzyskania 20 mln euro, w zamian za milczenie w sprawie rzekomych nieprawidłowości finansowych.

"Business Insider" dotarł do nagrania, na którym wyraźnie słychać przebieg rozmowy między byłym menadżerem Lewandowskiego a jego klientem.

- O jakiej my mówimy, emocjonalnie, kwocie? - słychać na początku nagrania głos Lewandowskiego.

- To jest 20 milionów euro - odpowiada mu Kucharski.

W dalszej części nagrania były agent przyznaje, że taką kwotę, po pokazaniu dokumentów, usłyszał od Rafaela Buchsmanna z redakcji "Der Spiegel", z kolei Maik Barthel, inny z doradców "Lewego" mówił o kwocie 10 milionów euro.

Lewandowski zaś utrzymywał, że nie ma za co płacić swojemu byłemu agentowi. Jego zdaniem, nie ma powodu, dla którego miałby to uczynić. - Za co ty właściwie chcesz te pieniądze? - pyta w końcu piłkarz.

- W dwóch zdaniach: za to, że będę krył do końca życia, że jesteś i Twoja żona, oszustami podatkowymi - dostaje w końcu jasną odpowiedź.

- Tyle jest jakby warty, myślę, że twój spokój, nie? - słyszy wcześniej.

Reklama

Zobacz dokładny zapis nagrania rozmowy Lewandowskiego z Kucharskim!

Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Cezary Kucharski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje