Reklama

Reklama

Konflikt pomiędzy Kucharskim i Lewandowskim. Nowy wniosek do prokuratury

Prawnicy reprezentujący Cezarego Kucharskiego złożyli do prokuratury wniosek o upublicznienie całości rozmów telefonicznych pomiędzy agentem piłkarskim i jego byłym klientem Robertem Lewandowskim.

Pojawił się nowy wątek w sporze Cezarego Kucharskiego z Robertem Lewandowskim. We wrześniu niemiecki "Der Spiegel" opublikował informacje o pozwie, jaki wystosował były agent piłkarza. Domagał się w nim 39 milionów złotych, co miało stanowić zaległe rozliczenie za ich współpracę.

W odpowiedzi na to Kucharski został oskarżony przez przedstawicieli prawnych Lewandowskiego o szantaż. W wyniku tego Kucharski został zatrzymany. Podstawą takiego działania były nagrania rozmów telefonicznych. Na fragmentach nagrań "Lewy" rozmawiał ze swoim byłym menadżerem.

Reklama

Kucharski twierdząc, że na nagraniach jego wypowiedzi są wyrwane z kontekstu, domaga się teraz za pomocą formalnego wniosku upublicznienia całości wszystkich rozmów. Jeżeli prokuratora przychyli się do tego wniosku, może to rzucić nowe światło na całą sprawę. Informację tę podał Piotr Koźmiński z WP Sportowe Fakty.

MR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje